neděle 20. prosince 2020

Van-LEAVING BLUE BOTTLE COFFEE WITH GEORGIA MAGREE, IN LOS FELIZ-22.11.2020


 Ahojky, tak dneska už máme 4 advent a za 4 dny jsou to Vánoce. To to zase uteklo že ?

Každopádně tu mám pro vás dneska další candis fotky. Fotky jsou z 22 listopadu, kdy šla Van se svou kamarádkou do kavárny. Van měla na sobě krásné dlouhé šaty, šedivý svetr a černé vysoké boty. Vypadala opět skvěle a tento outfit mám na ni nejraději :)


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

1 komentář: