Ahojky, tak Štědrý den je tady zachvilku,, tak chci dopřidat ještě nějaké novinky, protože o Svátcích si chci dát pauzu :) Dneska mám pro vás candids fotky z 24 listopadu, kdy Van šla se svou kamarádkou cvičit. Měla na sobě kásný cvičební úbor, tenisky a bílou kšiltovku :) Vypadala skvěle :)

Žádné komentáře:
Okomentovat