Ahojky, tak dnes jsem tu s naprosto skvělými candids fotkami. Fotky jsou z 18 listopadu, kdy si Van vyšla se svým pejskem do parku, kde relaxovala. Měla na sobě modré tepláky a bílé krátké tričko a černou čepici. Do těchto fotek jsem se neskutečně zamilovala. Van je tam naprosto nádherná .)

Žádné komentáře:
Okomentovat